ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN počas mesiacov JÚL a AUGUST bude predajňa otvorená od 8:30 do 17:00!


Dizajnová posteľ ALESIA

Dizajnová posteľ ALESIA
6-8 týždňov
Dizajnová posteľ ALESIA

Dizajnová posteľ ALESIA bez úložného priestoru a roštov

Detail posteľ Alesia:

 • Výška čela: 103cm
 • Celkový rozmer postele: dĺžka 217cm x šírka 190cm 
 • Výška bočnice: / prevedenie design bed / 35cm x 5cm výška bočnice bez nožičiek
 • Prevedenie posteľ bez úložného priestoru a roštov 
 • Posteľ je nacenená v látkach INARI, MALMO NEW, SORO, SAVANA (A), látka na fotografii, odtieň na fotografii sa môže líšiť s realitou!!!
 • Posteľ je na nožičkách WOOD 1, výška 8,10,13 cm

Design Bed

Design Bed - Základná konštrukcia čalúnenej postele, ktorá samozrejme môže byť spojená s akýmkoľvek dizajnom čela z našej ponuky, umožňuje použiť všetky naše rošty pod matrac: od jednoduchých latových masívnych, cez latové masívne v ráme, pružné lamelové, polohovateľné, až po modely s plynulým elektrickým polohovaním. Pre Vaše pohodlie sú korpusy vyrábané v dvoch rôznych šírkach: 5 alebo 8 cm a troch štandardných výškach: 15, 30 alebo 35 cm.

 

Spálňa je najintímnejšia a najdôležitejšia miestnosť vo Vašom dome. Je to miesto, kde odpočívate a regenerujete svoje telo aj zmysly po celodennej námahe. Miesto, kde naberáte sily a pripravujete sa plniť nové výzvy. Uvedomujeme si, že posteľ je dominantou každej spálne a dáva jej dušu a charakter. Preto vám chceme predstaviť kolekciu našich čalúnených postelí, ktoré Vás budú hýčkať pri každom pohľade a poskytovať príjemný estetický zážitok. V spojení s ponukou našich zdravotných matracov Vám zabezpečia pohodlie a zdravý odpočinok na najvyššej úrovni.

Postele v tejto kolekcii predstavujú krásny dizajn, bohatý výber poťahových látok a farebných prevedení, pevnú konštrukciu, ale hlavne perfektné vypracovanie. Veľký dôraz kladieme na funkčnosť a možnosť vytvorenia modelov postelí presne podľa Vašich predstáv. Vďaka veľkému množstvu variácií v ponuke tvarov a dizajnov, tiež farieb a doplnkových funkcií, určite nájdete v našej ponuke posteľ, ktorou presne dotvoríte štýl Vášho interiéru tak, aby sa spálňa stala najútulnejším miestom vo Vašom dome.

Firma Materasso je tím nadšencov s obrovskými a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby ortopedických matracov a postelí. Staviame predovšetkým na kvalite vypracovania a použitých materiálov. Dôležitú úlohu hrá aj dôsledné zladenie jednotlivých elementov. Naši dizajnéri a konštruktéri sa snažia využívať všetky informácie v oblasti nových trendov, ale tiež vychádzajú v ústrety predstavám a očakávaniam našich zákazníkov. Preto je pre nás tak dôležitý Váš názor, Vaše túžby a individuálne predstavy ako by mala posteľ vyzerať. Na základe takýchto podnetov a požiadaviek sme vytvorili široký výber čiel postelí, v rôznych tvaroch a spôsoboch spracovania, rôznych druhov korpusov postelí s užšími, alebo hrubšími bočnicami. Taktiež je tu možnosť vyhotovenia postelí v atypickej dĺžke, v pohodlných boxspringových verziách známych hlavne z hotelov, vo verzii s úložným priestorom, ale tiež možnosť použitia rôznych druhov roštov od jednoduchých modelov, až k modelom s plným polohovaním pomocou elektromotorov cez ovládač.

Krása a štýl ukrytý vo vysokej kvalite čalúnnických poťahovín, v ktorých nájdete nielen originálne vzory, štruktúry, ale tiež poťahové látky s úpravou pre ľahké čistenie, alebo látky hydrofóbne, odolávajúce absorbcii tekutín aj nečistôt. Každá posteľ z ponuky, bez rozdielu typu korpusu, je dostupná s pevnými nohami z rôznych druhov materiálov. Je možné vyberať z prírodných materiálov ako drevo, kov ale tiež aj z jednoduchších plastových druhov. Ďalšie možnosti ponúkajú rôzne tvary a výšky nožičiek.

Postele
Ložná plocha180x200cm
S roštamiNie
S úložným priestoromNie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie
649,00€
 • Sklad: 6-8 týždňov
 • Výrobca: Materasso
 • Model: ALESIA 180*200
 • Rozmery: 217.00cm x 190.00cm x 103.00cm
 • SKU: 858174082549653

Dostupné možnosti

Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Ponúkame na výber z viac ako 150 farebných odtieňov, od celosvetovo uznávaných značiek na trhu s poťahovými látkami.

Sawana

Sawana-01-tekstura Sawana-02-tekstura Sawana-03-tekstura Sawana-04-tekstura Sawana-05-tekstura Sawana-11-tekstura