Menu
Your Cart

Latové rošty

Latové rošty
Výrobca: Materasso Model: rost-masiv
Rošt Masív Jednoduchý masívny rošt zo smrekového dreva spojený textilnou páskou pre ľahšiu osadenie a montáž. Používa sa najmä pod pružinové matrace. Predlžuje životnosť matraca a zaistí jeho dokonalé odvetranie zo spodnej strany. TECHNICKÉ PARAMETRE Výška rámu 2 cm Výška roš..
38,00€
Bez DPH:38,00€
Rošt Masív BV Rošt Masív BV
5 - 10 dní
Výrobca: Materasso Model: rost-masiv-v-rame-bv
Masiv BV Pevný latový rošt s bočným výklopom. Výklopný rošt z masívnych smrekových lát. Rám roštu je vyrobený z vrstveného (väčšiu pevnosť) brezového dreva. Tento rošt je predurčený do postelí s úložným priestorom. Mnohí zákazníci tento typ roštu ocenia aj v štandardnej posteli a to z dôvodu veľmi ..
121,20€
Bez DPH:121,20€
Rošt Masív BV BUK Rošt Masív BV BUK
5 - 10 dní
Výrobca: Materasso Model: rost-masiv-v-rame-bv-buk
Masiv BV BUK Pevný latový rošt s bočným výklopom. Výklopný rošt z masívnych BUKOVÝCH lát. Rám roštu je vyrobený z vrstveného (väčšiu pevnosť) brezového dreva. Tento rošt je predurčený do postelí s úložným priestorom. Mnohí zákazníci tento typ roštu ocenia aj v štandardnej posteli a to z dôvodu..
126,60€
Bez DPH:126,60€
Rošt Masív NV - piesty, nožný výklop Rošt Masív NV - piesty, nožný výklop
5 - 10 dní
Výrobca: Materasso Model: rost-masiv-vyklop
Rošt Masiv výklop Výklopný rošt z masívnych drevených latiek, prístup do úložného priestoru od nôh. Masívny rošt zo smrekového dreva s rámom z vrstveného (pre väčšiu pevnosť) dreva. Tento rošt je predurčený do postelí s úložným priestorom. Oceníte ho aj v štandardnej posteli a to z dôvodu veľmi jed..
121,20€
Bez DPH:121,20€
Rošt Masív NV - piesty, nožný výklop buk Rošt Masív NV - piesty, nožný výklop buk
5 - 10 dní
Výrobca: Materasso Model: rost-masiv-vyklop-buk
Rošt Masiv výklop buk Detail Masívneho roštu: zloženie nosný rám: bukovo-brezový    zloženie lamely: bukové výška rámu: 6,5 cm počet lamiel: 16 ks nostnosť: 150 Kg popis: nožný výklop záruka: 10 rokov na drevené nosné časti rámu roštu rošt má c..
126,60€
Bez DPH:126,60€
Rošt Masív v ráme Rošt Masív v ráme
Top produkt Skladom
Výrobca: Materasso Model: rost-masiv-v-rame
Rošt Masív v ráme Používa sa najmä pod pružinové matrace alebo pod penové, ktoré majú min. výšku 18 cm. Pri použití masívneho roštu je zachovaná vzdušnosť matraca. Medzery na masívnom rošte medzi latami by nemali byť väčšie ako 6 cm. Smrekové drevo sa ako materiál dlhodobo využíva na výrobu nábytku..
53,50€
Bez DPH:53,50€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)