ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN počas mesiacov JÚL a AUGUST bude predajňa otvorená od 8:30 do 17:00!


Meranie vhodnosti matraca dekou X-sensor

Meranie vhodnosti matracov dekou X-SENSOR

Ak uprednostňujete spánok na mäkkom, kúpte si penový matrac. Ak máte radšej odpočinok na tvrdom povrchu, vyberte si pružinový matrac. " Toto tvrdenie je bohužiaľ mýtus, za ktorý veľa ľudí platí bolesťou chrbtice a nespavosťou.

Vybrať si ten správny matrac býva náročný proces. Okolo matracov je stále veľa mýtov, ktoré sa snažia vyvrátiť skúsení odborníci na spánok aj kvalifikovaní predajcovia matracov.

Napríklad tvrdosť matraca nezáleží na tom, či je vyrobený z peny, ale na tom, ako je spracovaný. Tiež nie je pravdou, že čím je matrac tvrdší, tým je to pre spiaceho človeka lepšie.

Na čom teda skutočne záleží pri výbere matraca?

Faktorov, ktoré sú rozhodujúce pre správny výber matraca, je prekvapivo veľa. Záleží na telesnej hmotnosti človeka, na polohe, v ktorej spí a na jeho zdravotnom stave.

Pri výbere matraca je dôležité zohľadniť problémy s chrbticou alebo nespavosťou. Tiež neplatí, že celý život by sme mali mať rovnaký matrac. Potreby človeka sa totiž s pribúdajúcim vekom výrazne menia.

Riešením je meranie vhodnosti matracov špeciálnou dekou

Každý človek je jedinečný a zaslúži si dobre sa vyspať.

Preto firma Materasso pozýva všetkých záujemcov, ktorí si vyberajú matrac na mieru svojim potrebám, na meranie vhodnosti matraca pomocou deky X-SENSOR. V tejto špeciálnej deke sa nachádza 2 440 senzorov, ktoré zbierajú informácie o prenose tlaku používateľa, ktorý na deke leží, priamo do počítača. Na obrazovke sa potom objaví prehľadná mapa, z ktorej možno presne určiť ideálny matrac pre daného jedinca.

Prezentácia je spojená so zľavou 10% na celý sortiment matracov MATERASSO 
(Zľava neplatí na akciové matrace)