Menu
Your Cart

Nočné stolíky

Nočné stolíky
Nočný stolík DALILA Nočný stolík DALILA
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Nočný stolík DALILA
Špecifickým rysom kolekcie sú vyfrézované úchytky pri všetkých dvierkach a zásuvkách. Nočný stolík je vhodným doplnkom postele DALILA . V roku 2007 získala nábytková kolekcia DALILA prestížne ocenenie "ČESKÁ KVALITA NÁBYTOK" . Pri tomto nočnom stolíku je horný masívny plát v hrúbke 25 mm. Tento nočn..
436,00€
Nočný stolík DALILA LUX Nočný stolík DALILA LUX
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Nočný stolík DALILA LUX
Špecifickým rysom kolekcie sú vyfrézované úchytky pri všetkých dvierkach a zásuvkách. Nočný stolík je vhodným doplnkom postele DALILA . V roku 2007 získala nábytková kolekcia DALILA prestížne ocenenie "ČESKÁ KVALITA NÁBYTOK" . Pri tomto nočnom stolíku (LUX) je horný masívny plát v hrúbke 40 mm. Tent..
487,00€
Nočný stolík DALILA otvorený Nočný stolík DALILA otvorený
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Nočný stolík DALILA otvorený
Špecifickým rysom kolekcie sú vyfrézované úchytky pri všetkých dvierkach a zásuvkách. Nočný stolík je vhodným doplnkom postele DALILA . V roku 2007 získala nábytková kolekcia DALILA prestížne ocenenie "ČESKÁ KVALITA NÁBYTOK" . Pri tomto nočnom stolíku je horný masívny plát v hrúbke 25 mm. Tento nočn..
260,00€
Výrobca: GAZEL Model: Nočný stolík Hanny biely
Nočný stolík Hanny biely Nábytok z masívu, nočné stolíky, rozmer: 60x47x42 cm. Drevený nočný stolík biely  je vhodný doplnok k všetkým bielym aj bielo-hnedym posteliam...
142,69€
Nočný stolík LEILA
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Nočný stolík LEILA
Kolekcia LEILA - minimalizmus v plnej kráse Je dielom rakúskeho dizajnéra Johannesa Haberla. Viedenský dizajnér bol pri navrhovaní tejto kolekcie inšpirovaný severotalianskym štýlom. V kolekcii LEILA kombinuje masívny olejovaný dub v kontraste s tmavým kovom . Dizajnovo podarený nočný stolík v retro..
626,00€
Nočný stolík MIA Nočný stolík MIA
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Nočný stolík MIA
Kolekcia MIA Spálňu MIA vyrábame v prevedení masívnej DUB, DUB RUSTIK a borovice ZIRBE. Charakteristickým rysom tejto kolekcie sú zošikmené hrany. Tenká linka na čele a bočniciach dodávajú kolekcii ľahkosť a eleganciu. Nočný stolík MIA Nočný stolík MIA ponúka okrem odkladacej plochy aj jeden priestr..
548,00€
Výrobca: GAZEL Model: Nočný stolík Rhino biela
Nočný stolík Rhino BIELA Nábytok z masívu, nočné stolíky, rozmer: 40x47x42 cm. Drevený nočný stolík v bielom prevedení je vhodným doplnkom k posteliam Rhino I. a Rhino II...
151,70€
Výrobca: GAZEL Model: Nočný stolík Rhino oak
Nočný stolík Rhino OAK Nábytok z masívu, nočné stolíky, rozmer: 40x47x42 cm. Drevený nočný stolík v hnedom prevedení je vhodným doplnkom k posteliam Rhino I. a Rhino II.  ..
151,70€
Výrobca: GAZEL Model: Nočný stolík Senior
Nočný stolík Senior Nábytok z masívu, rozmer: 43x40x80 cm. Drevený nočný stolík v prírodnom prevedení je vhodným doplnkom k posteliam Thorsten a Berghen Senior a Theo...
149,74€
Výrobca: GAZEL Model: Nočný stolík Thim BUK
Nočný stolík Thim BUK Nábytok z masívu, rozmer: 53x36x58 cm. Drevený nočný stolík v prírodnom prevedení je vhodným doplnkom k posteliam Gazel...
143,94€
Nočný stolík VALERIE Nočný stolík VALERIE
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Nočný stolík VALERIE
Nočný stolík VALERIENočný stolík VALERIE ponúka okrem odkladacej plochy aj jeden šuplík, ktorý Vám poslúži na odkladanie drobností. Je samostatne stojaci, čo umožňuje ľahkú manipuláciu. Tento štýlový a praktický stolík je ideálnym doplnkom k posteli VALERIE.Povrchová úprava nábytku:ekologic..
475,00€
Výrobca: Meuble Model: Nočný stolík ELEN - dvojzásuvkový
Vďaka špičkovému opracovaniu masívneho DUBU a elegantnému dizajnu získala kolekcia ELEN v Bratislave prestížnu cenu MODDOM 2013. Nočný stolík je vhodným doplnkom postele ELEN. Povrchová úprava nábytku: ekologický lak prírodný a všetky odtiene olejovaného nábytku podľa vzorkovníka sú bez príplat..
516,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 30 (3 stránok)