Menu
Your Cart

Swiss pena

EvoPoreHRC – míľnik v histórii vývoja pien. Po PUR-penách a HR-penách je HRC pena novou generáciou materiálov pre výrobu matracov s revolučnou stálosťou všetkých dôležitých parametrov pri zmenách klímy (teplota, vlhkosť.
Výrobca: Materasso Model: Neroli
NEROLIKOLEKCIA MATERASSOVeľmi luxusný vysoký matrac s voliteľnou pocitovou tuhosťou strán -mäkšia a tvrdšia strana, s použitím antibakteriálnej peny a aromatizovanej HR peny NEROLI, vďaka ktorej sa oddávate aromaterapii vždy, keď odpočívate na matraci. Poťah SILKTOUCH je snímateľný a prateľ..
497,50€
Matrac Swiss Duospring Matrac Swiss Duospring
Možno vyskúšať na predajni 5-10 dní
Výrobca: Materasso Model: Swiss Duospring
Swiss DuospringKOLEKCIA MATERASSONovinka kolekcie 2019/2020. Matrac s taštičkovou pružinou a pružinkami Mini-pocket Vám zaručí maximálny komfort a stabilitu. Poťah Silver dizajn JUMP dodáva matracu nadýchanosť a pocit hebkosti. Poťah je vhodný pre alergikov.POŤAH MATRACApoťah SILVER diz..
494,10€
Matrac Thermo Silver Matrac Thermo Silver
Možno vyskúšať na predajni 5-10 dní
Výrobca: Materasso Model: Thermo Silver
THERMO silverKOLEKCIA MATERASSODokonale prepracovaný matrac s použitím „lenivej peny“ novej generácie Thermosilver, ktorá okrem prirodzene antibakteriálnych vlastností striebra využíva aj špeciálnu technológiu termoregulácie. Tým vytvára ideálnu mikroklímu pre dokonalý a ničím nerušený spán..
597,00€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)