Menu
Your Cart

PUR-pena

PUR-PENA patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov; jej vlastnosti sa používaním menia. Pri prvom použití vyniká tuhosťou, ktorá sa používaním mení k príjemnejšiemu komfortu pri ležaní. Je vyrábaná z kvalitných
Výrobca: Materasso Model: Klasik Lux
KLASIK LuxKOLEKCIA MATERASSO POŤAH MATRACApoťah ANTIALERGIC prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 200g/m2JADRO MATRACAmäkčená PUR-pena s hustotou 28 kg/m3; v strede PUR-pena s hustotou 28 kg/m3; doporučený rošt – lamelový, pevnýTECHNICKÉ PARAMETRE Kolekcia Mate..
165,00€
Výrobca: Materasso Model: Prezident extra lux 16 T3
PREZIDENT extra lux 16 T3KOLEKCIA MATERASSOStále žiadaný sendvičový matrac tuhšieho charakteru v strede posilnený doskou z prírodného kokosového vlákna. Pena NIGHTFLY na povrchu jadra poskytuje dostatočný komfort pre pohodlný odpočinok. Poťah Aloe vera je možné prať do 60°C. Dodáva sa v dvo..
203,40€
Matrac Prezident extra lux 16 T4 Matrac Prezident extra lux 16 T4
Skladom Možno vyskúšať na predajni
Výrobca: Materasso Model: Prezident extra lux 16 T4
PREZIDENT extra lux 16 T4KOLEKCIA MATERASSOStále žiadaný sendvičový matrac tuhšieho charakteru v strede posilnený doskou z prírodného kokosového vlákna. Pena NIGHTFLY na povrchu jadra poskytuje dostatočný komfort pre pohodlný odpočinok. Poťah Aloe vera je možné prať do 60°C. Dodáva sa v dvo..
241,60€
Výrobca: Materasso Model: Prezident extra lux 20 T3
PREZIDENT extra lux 20 T3KOLEKCIA MATERASSOStále žiadaný sendvičový matrac tuhšieho charakteru v strede posilnený doskou z prírodného kokosového vlákna. Pena NIGHTFLY na povrchu jadra poskytuje dostatočný komfort pre pohodlný odpočinok. Poťah Aloe vera je možné prať do 60°C. Dodáva sa ..
230,50€
Výrobca: Materasso Model: Prezident extra lux 20 T4
PREZIDENT extra lux 20 T4KOLEKCIA MATERASSOStále žiadaný sendvičový matrac tuhšieho charakteru v strede posilnený doskou z prírodného kokosového vlákna. Pena NIGHTFLY na povrchu jadra poskytuje dostatočný komfort pre pohodlný odpočinok. Poťah Aloe vera je možné prať do 60°C. Dodáva sa ..
273,50€
Matrac Prezident polargel Matrac Prezident polargel
Možno vyskúšať na predajni 5-10 dní
Výrobca: Materasso Model: Prezident Polargel
PREZIDENT polargelKOLEKCIA MATERASSOKvalitný, veľmi tuhý matrac sendvičového typu s dlhou životnosťou, vyrobený z peny ELIOCELL, v strede posilnený hrubou doskou z prírodného kokosového vlákna a na jednej strane doplnený penou Polargel. Matrac vhodný aj pre užívateľov s vyššou hmotnosťou - ..
313,90€
Výrobca: Materasso Model: NATURA aloe
Matrac NATURA aloeKOLEKCIA MATERASSOMatrac Natura aloe vznikol spojením dvoch prírodných pien. Pena Aloe Vera obsahuje mikrokapsule, ktoré ničia baktérie a zabezpečujú hygienu v matraci. Levanduľová pena obsahuje esenciálny olej s výťažkami Levandule pre lepšie zaspávanie a pokojný spánok. ..
255,30€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)