Menu
Your Cart

Nightfly pena

NIGHTFLY – pena špičkových parametrov, ktorá sa vyrába exkluzívnou vodnou vypeňovacou metódou. Vyniká vysokou bodovou elasticitou a odolnosťou voči deformáciám. Pri použití v matraci sa stane jeho povrch príjemný, so zab
Výrobca: Materasso Model: Magic Sleep T3
Magic Sleep T3Kolekcia MaterassoMatrac Materasso Magic sleep spája kvalitu HR peny (studená pena) a NIGHFTLY penaPOŤAH MATRACApoťah CARBON prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 300 g/m²JADRO MATRACAvrchná a spodná doska: studená HR pena ANTRACIT s hustotou 45 kg/m3 a špeciálnym antidek..
412,20€
Výrobca: Materasso Model: Magic Sleep T4
Magic Sleep T4Kolekcia MaterassoMatrac Materasso Magic sleep spája kvalitu HR peny (studená pena) a LEVANDUĽOVEJ penyPOŤAH MATRACApoťah CARBON prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 300 g/m²JADRO MATRACAvrchná a spodná doska: studená HR pena ANTRACIT s hustotou 45 kg/m3 a špeciálnym ant..
412,20€
Výrobca: Materasso Model: OXYGEN motion
OXYGEN motionKolekcia Materasso POŤAH MATRACApoťah SILVER STRIP prešitý s viscoelastickou penou LAZY-FOAM a PES vláknom - gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textíliaJADRO MATRACAvrchné dosky: priedušná pena OXYGEN; komfortná pena NIGHTFLY; spodná doska: LEVANDUĽOVÁ pena s obsahom e..
365,40€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)