Menu
Your Cart

Latex/Hydrolatex

LATEX – pena vyrábaná z kaučuku. Pre svoju pružnosť, elastickosť a hlavne schopnosť udržať si uvedené vlastnosti dlhé roky konštantné sa stal vzorom aj pre vývoj HR-pien v oblasti pružnosti a elasticity. Výborné vlastnos
Výrobca: Materasso Model: Herbal lux
Matrac Herbal LuxKOLEKCIA MATERASSOPOŤAH MATRACApoťah LYOCELL JUMP DESIGN prešitý z jednej strany penou AIRGEL, z druhej strany dutým PES vláknom – gramáž 300 g/m2JADRO MATRACAhorná vrstva: platňa studenej HR-peny HERBAL s výťažkami z kamilky; mäkčená PUR pena 28 kg/m3; doporučený r..
369,00€
Výrobca: Materasso Model: Herbal spinal
Matrac Herbal SpinalKOLEKCIA MATERASSOPOŤAH MATRACApoťah ORGANIC COTTON prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 300 g/m²; v boku všitá 3D textíliaJADRO MATRACAVISCO CAMILCA – komfortná pamäťová pena s otvorenou bunkovou štruktúrou; profilovaná studená HR-pena so špeciálnym naťahovacím ..
433,00€
Výrobca: Materasso Model: Hydrolatex Copper T3
Hydrolatex Copper T3KOLEKCIA MATERASSONovinka kolekcie 2020. Matrac vyrobený z peny Biogreen cooper s obsahom uhlíkového vlákna, ktorý vytvára bariéru proti elektromagnetickému znečisteniu a elektrostatickému výboju.POŤ..
394,10€
Výrobca: Materasso Model: Hydrolatex Copper T4
Hydrolatex Copper T4KOLEKCIA MATERASSONovinka kolekcie 2020. Matrac vyrobený z peny Biogreen cooper s obsahom uhlíkového vlákna, ktorý vytvára bariéru proti elektromagnetickému znečisteniu a elektrostatickému výboju.POŤ..
420,70€
Výrobca: Materasso Model: Hydrolatex Duo
Hydrolatex DuoKOLEKCIA MATERASSOHydrolatex je materiál, ktorý si v matracoch našiel svoje miesto medzi modelmi s vysokou nosnosťou a dlhou životnosťou. Pri bežnom užívaní matraca je to nezničiteľný materiálPOŤAH MATRACApoťah ALGUA prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 200 g/m²JADRO MAT..
372,60€
Matrac Latex Oxygen T3 Matrac Latex Oxygen T3
Možno vyskúšať na predajni 5-10 dní
Výrobca: Materasso Model: Latex Oxygen T3
Latex Oxygen T3KOLEKCIA MATERASSOIdeálny matrac na elektricky polohovateľné rošty. Matrac je vyrobený z latexového jadra a peny Oxygen, ktorá vyniká výbornou priedušnosťou. Výsledkom je zníženie potivosti a udržanie telesného komfortu užívateľa.POŤAH MATRACApoťah BAMBOO prešit..
388,90€
Výrobca: Materasso Model: Latex Oxygen T4
Latex Oxygen T4KOLEKCIA MATERASSOIdeálny matrac na elektricky polohovateľné rošty. Matrac je vyrobený z latexového jadra a peny Oxygen, ktorá vyniká výbornou priedušnosťou. Výsledkom je zníženie potivosti a udržanie telesného komfortu užívateľa.POŤAH MATRACApoťah BAMBOO prešit..
415,60€
Výrobca: Materasso Model: LAVENDER duo
LAVENDER duoKOLEKCIA MATERASSO24 cm vysoký, luxusne pôsobiaci, obojstranne použiteľný matrac s voliteľným pocitom komfortu, ktorý je vytvorený odlišnou hĺbkou antidekubitného prierezu na povrchu každej zo strán. Matrac je určený prednostne pre užívateľov uprednostňujúcich pocit pevnejšieho ..
382,20€
Výrobca: Materasso Model: LAVENDER maxi
LAVENDER maxiKOLEKCIA MATERASSOMatrac s vysokou nosnosťou, ale aj extra tvrdý. Jadro obsahuje v strede studenú penu s hustotou 45 kg/3 . Na tejto platni je z každej strany hrubá vrstva kokosového vlákna 4 cm, ktoré je lisované na vysokú tvrdosť . Povrch - levanduľová pena s vysokou objemovo..
376,10€
Matrac Sultán hydrolatex plus T3 Matrac Sultán hydrolatex plus T3
Top produkt Skladom Možno vyskúšať na predajni -10 %
Výrobca: Materasso Model: Sultan Hydrolatex PlusT3
SULTÁN hydrolatex plus T3KOLEKCIA MATERASSOJeden z najžiadanejších a najpredávanejších matracov z perforovaného - prevzdušneného a zároveň zónovaného HYDROLATEXu, v strede posilneného platňou z prírodného kokosového vlákna. Ideálne riešenie pre užívateľov preferujúcich „tuhšie“ spanie pri z..
337,00€ 374,10€
Matrac Sultán hydrolatex plus T4 Matrac Sultán hydrolatex plus T4
Top produkt Možno vyskúšať na predajni -10 % 5-10 dní
Výrobca: Materasso Model: Sultan Hydrolatex Plus T4
SULTÁN hydrolatex plus T4KOLEKCIA MATERASSOJeden z najžiadanejších a najpredávanejších matracov z perforovaného - prevzdušneného a zároveň zónovaného HYDROLATEXu, v strede posilneného platňou z prírodného kokosového vlákna. Ideálne riešenie pre užívateľov preferujúcich „tuhšie“ spanie pri z..
365,00€ 404,80€
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)