Menu
Your Cart

HR-pena

HR-pena sa nazýva aj studená pena. Vyniká vysokou pružnosťou a ohybnosťou so zachovaním si uvedených vlastností po celú dobu životnosti. V našich matracoch používame penu od hustoty 40 kg/m3. HR-pena má otvorenú bunkovú
Výrobca: Materasso Model: Antidekubit fresh
ANTIDEKUBIT freshKOLEKCIA MATERASSOTuhší vysoký matrac z HR peny s obojstranným antidekubitným prierezom. Snímateľný, prateľný poťah GREENFIRST je obzvlášť vhodný pre alergikov, nakoľko nevytvára živnú pôdu pre nežiaduce mikroorganizmy. Možnosť prať do 60°C.POŤAH MATRACAPoťah GREENFIRST..
283,30€
Výrobca: Materasso Model: Neroli
NEROLIKOLEKCIA MATERASSOVeľmi luxusný vysoký matrac s voliteľnou pocitovou tuhosťou strán -mäkšia a tvrdšia strana, s použitím antibakteriálnej peny a aromatizovanej HR peny NEROLI, vďaka ktorej sa oddávate aromaterapii vždy, keď odpočívate na matraci. Poťah SILKTOUCH je snímateľný a prateľ..
497,50€
Výrobca: Materasso Model: Premier clima T3
PREMIÉR clima T3KOLEKCIA MATERASSOKvalitný sendvičový matrac s platňami zo studenej HR peny HERBAL, a s PUR penovým jadrom, poskytuje dostatočný komfort pre pohodlný odpočinok. Snímateľný, prateľný poťah GREENFIRST je obzvlášť vhodný pre alergikov, nakoľko nevytvára živnú pôdu pre nežiaduce..
225,80€
Výrobca: Materasso Model: Premier clima T4
PREMIÉR clima T4KOLEKCIA MATERASSOKvalitný sendvičový matrac s platňami z prevzdušnenej zónovanej HR peny, a s PUR penovým jadrom, poskytuje dostatočný komfort pre pohodlný odpočinok. Snímateľný, prateľný poťah GREENFIRST je obzvlášť vhodný pre alergikov, nakoľko nevytvára živnú pôdu pre ne..
237,00€
Matrac Thermo Silver Matrac Thermo Silver
Možno vyskúšať na predajni 5-10 dní
Výrobca: Materasso Model: Thermo Silver
THERMO silverKOLEKCIA MATERASSODokonale prepracovaný matrac s použitím „lenivej peny“ novej generácie Thermosilver, ktorá okrem prirodzene antibakteriálnych vlastností striebra využíva aj špeciálnu technológiu termoregulácie. Tým vytvára ideálnu mikroklímu pre dokonalý a ničím nerušený spán..
597,00€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)