Menu
Your Cart

Matrace JELÍNEK

Matrace JELÍNEK
Matrac SÁRA Basic Matrac SÁRA Basic
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Matrac SÁRA Basic
Unikátny lamelový systém Základom ortopedických lamelových matracov SÁRA® je pružný lamelový rošt, ktorý je zabudovaný vo vnútri matraca. Ten dokáže dostatočne pevne a pritom citlivo skopírovať tvar tela v akejkoľvek polohe, správne ho podoprieť, dokonale uvoľniť a pretiahnuť. Pri spánku pri polohe..
526,00€
Bez DPH:526,00€
Matrac SÁRA Boxspring Matrac SÁRA Boxspring
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Matrac SÁRA Boxspring
Luxusný matrac s nadštandardnou výškou Matrac SÁRA Boxspring reaguje na svetové trendy a požiadavky zákazníkov na vysoký matrac. Výška matraca SÁRA Boxspring je 25 cm alebo 30 cm , pričom zostali zachované všetky prvky a prednosti ortopedického lamelového matraca. U matraca SÁRA Boxspring sú úplne ..
1 191,00€
Bez DPH:1 191,00€
Matrac SÁRA Klasik Matrac SÁRA Klasik
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Matrac SÁRA Klasik
Unikátny lamelový systém Základom ortopedických lamelových matracov SÁRA ® je pružný lamelový rošt, ktorý je zabudovaný vo vnútri matraca. Ten dokáže dostatočne pevne a pritom citlivo skopírovať tvar tela v akejkoľvek polohe, správne ho podoprieť, dokonale uvoľniť a pretiahnuť. Pri spánku v polohe ..
833,00€
Bez DPH:833,00€
Matrac SÁRA Komfort Matrac SÁRA Komfort
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Matrac SÁRA Komfort
Vyšší matrac pre komfortnejšie poleženie Matrac SÁRA Komfort vychádza konštrukčne z matraca SÁRA Klasik, je však doplnená o ďalšiu 5 cm vysokú vrstvu ERGOFLEX, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a pružnosťou. Vďaka týmto vlastnostiam dokáže dostatočne eliminovať bodové tlaky, a uľaviť tak aj osob..
887,00€
Bez DPH:887,00€
Matrac SÁRA Spirit Matrac SÁRA Spirit
Na objednávku
Výrobca: Jelínek Model: Matrac SÁRA Spirit
Praktický matrac pre ľahkú údržbu Matrac SÁRA Spirit je najnovším matracom z našej dielne, ktorý je ako všetky naše matrace vyrobený z kvalitných zdravotne nezávadných materiálov. Novým prvkom matraca SÁRA Spirit je ľahko snímateľný horný diel poťahu – jednoducho ho pomocou zipsu odopnete a samost..
957,00€
Bez DPH:957,00€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)