Kuchyňa TILIA 2

Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Na objednávku
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2
Kuchyňa TILIA 2

Kuchyňa Tilia 2:
Dizajn kuchyne Tilia je charakteristický použitím úchytky, ktorá je kompaktne zapracovaná do hornej hrany dvierok. Minimalistický štýl je zrejmý aj zo zvolených pastelových farieb, ktoré sú povrchovo upravená lakovaním na vysoký lesk alebo supermat. Kuchynskú linku je možné navrhnúť podľa individuálnych požiadaviek. 

Materiál použitý pri výrobe kuchynských dvierok nie je bežná laminovaná MDF doska. Pri jej výrobe je používaná inovatívna UV technológia, ktorá výrazne zušľachťuje povrch a predstavuje úplne novú kategóriu materiálov. Povrch dvierok spája perfektný vzhľad s dokonalým pocitom na dotyk. Kvalitnou povrchovou úpravou sú odstránené nežiaduce odtlačky prstov.

Ako jediný výrobca na Slovensku používame pri opracovaní hrán revolučnú laserovú technológiu. Výhodou laserového opracovanie je bezchybný spoj, ktorý okrem vysokej dizajnovej hodnoty, prináša aj praktický význam. Spoj je vodotesný, kompaktný, odolný voči teplu a preto mu nehrozí odlepenie ani pri umiestnení v blízkosti elektrospotrebičov alebo tepelných zdrojov. 

POPIS A VLASTNOSTI
Neobyčajný vzhľad dokážeme vytvoriť aj zmenou úchytky. V trendovom titánom vyhotovení úchytky dostáva
kuchyňa opäť iný nádych. Kto vyžaduje dlhodobo aktuálny dizajn volí kuchyňu Tilia 2.

 
INDIVIDUÁLNE RIEŠENIE
Vysoká úroveň kuchýň Decoplan zohľadňuje individuálne nároky našich zákazníkov. Rôznorodosť farebných vyhotovení a ich vzájomné kombinácie vyčaria vo vašej kuchyni pohodu a harmóniu.

 
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE
Vyrábame viac ako 250 typov skriniek pre kuchynský systém Decoplan. Jednotlivé typy sa medzi sebou líšia šírkou, výškou a hlavne využitím.

Materiál: Lak
Farba Prednej Plochy: Šedý kameň lakovaná supermat
Štýl: Modern

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie
0,00€
  • Sklad: Na objednávku
  • Výrobca: Decodom
  • Model: TILIA 2