Menu
Your Cart

Kreslá a taburetky

Kreslá a taburetky
Kreslo HENRY látka NO Kreslo HENRY látka NO
Na objednávku
Výrobca: Fines Žilina Model: Kreslo HENRY
Kreslo HENRY, látky rady NOHenry je moderné retro kreslo. Použité výplňové materiály sú v najvyššej kvalite, a tým zabezpečujú dlhú trvácnosť kresla. Na výber ponúkame viac ako 300 druhov poťahových materiálov. Bukové nohy je možné takisto upraviť podľa vzorkovníka morenia. Možnosť dokúp..
431,00€
Kreslo PASO 4G, látka NO Kreslo PASO 4G, látka NO
Na objednávku
Výrobca: Fines Žilina Model: Kreslo PASO 4G
Kreslo ušiak PASO 4G, látky rady NOPaso je moderné retro kreslo. Použité výplňové materiály sú v najvyššej kvalite, a tým zabezpečujú dlhú trvácnosť kresla. Kreslo má v operadle všité štýlové gombíky, ktoré umocňujú jeho “retro” vzhľad. Na výber ponúkame viac ako 300 druhov poťahových materiá..
428,00€
Kreslo PASO 8G, látka NO Kreslo PASO 8G, látka NO
Na objednávku
Výrobca: Fines Žilina Model: Kreslo PASO 8G
Kreslo ušiak PASO 8G, látky rady NOPaso je moderné retro kreslo. Použité výplňové materiály sú v najvyššej kvalite, a tým zabezpečujú dlhú trvácnosť kresla. Kreslo má v operadle všité štýlové gombíky, ktoré umocňujú jeho “retro” vzhľad. Na výber ponúkame viac ako 300 druhov poťahových materiá..
436,00€
Kreslo ušiak BORIS "A"
Na objednávku
Výrobca: Fines Žilina Model: Kreslo ušiak BORIS A
Kreslo ušiak BORIS  - typ šitia A Moderné televízne kreslo s taburetkou BORIS. Kreslo alebo taburetku možno zakúpiť aj samostatne. Možnosť výberu z dvoch prevedení A a B...
351,00€
Kreslo ušiak BORIS "B" Kreslo ušiak BORIS "B"
Na objednávku
Výrobca: Fines Žilina Model: Kreslo ušiak BORIS B
Kreslo ušiak BORIS  - typ šitia B Moderné televízne kreslo s taburetkou BORIS. Kreslo alebo taburetku možno zakúpiť aj samostatne. Možnosť výberu z dvoch prevedení A a B...
351,00€
Kreslo ušiak CLIP Kreslo ušiak CLIP
Na objednávku
Výrobca: Fines Žilina Model: Kreslo ušiak CLIP
Elegantné a pohodlné kreslo s možnosťou výberu látky a odtieňa nožičiek. Ku kreslu možno dokúpiť taburetku CLIP. Kreslo je vhodné do penziónov, hotelov a do bytových priestorov, pohodlné sedenie zabezpečujú vlnité pružiny s kvalitnými PUR penami sendvičovej konštrukcie, opierka je vrstvená z dielcov..
310,00€
Výrobca: Fines Žilina Model: Kreslo ušiak CLIP, Z05
Kreslo ušiak CLIP, látka Z05Elegantné a pohodlné kreslo s možnosťou výberu látky a odtieňa nožičiek. Ku kreslu možno dokúpiť taburetku CLIP. Kreslo je vhodné do penziónov, hotelov a do bytových priestorov, pohodlné sedenie zabezpečujú vlnité pružiny s kvalitnými PUR penami sendvičovej konštrukcie,..
320,00€
Výrobca: Drewmax Model: Taburetka AMANTA
Kolekcia AMANTA Táto kolekcia vznikla v spolupráci s českým dizajnérom Jaroslavom Juřicom, ktorý vybral na výrobu masívne DUB a DUB RUSTIK. Pre celú kolekciu AMANTA je charateristickým prvkom ilúzie levitácia a ľahkosť. Taburet AMANTA Jednoduchý a elegantný taburet dokonale doplní toaletný stolík AM..
378,00€
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)