Categories
Vymaž
Cena

Podlahové hodiny

Podlahové hodiny

Podlahové hodiny, ktoré sú v ponuke možno rozdeliť do dvoch základných skupín:
- hodiny pre veľmi náročného zákazníka s vysokými nárokmi na remeselné spracovanie skrinky a vyhranenou predstavou o spôsobe dotvorenia interiéru,
- hodiny pre bežného zákazníka napĺňajúce všetky atribúty tohto jedinečného bytového doplnku a zároveň pri výbornej kvalite rešpektujúcej prístupnú cenu.
Skrinky sú vyrobené z dreva a moderných materiálov na báze dreva, čo zabezpečuje tradičný vzhľad a príjemný pocit z dreva a zároveň vysokú trvanlivosť, rezistenciu voči fyzikálnym vplyvom, žiadne nároky na ošetrovanie. Povrchovo sú upravené do leskla alebo pololeskla.
Mechanické stroje, ktoré sa montujú do skriniek pochádzajú od tradičných nemeckých výrobcov. Základnou charakteristikou mechanického stroja je, že všetky sekcie stroja sú poháňané závažiami.
Reťazové stroje sú značky Hermle. používa sa predovšetkým stroj model 451 ..., čo je štvrťbicí osemdňový mechanický stroj s hraním /bitím/ westminsterskej melódie a možnosťou automatického vypínania bitia v noci alebo úplného vypnutia bitia. Podľa tvaru skrinky aj s funkčným ukazovateľom mesačných fáz. Tvar a veľkosť skrinky je určujúci pre použitie veľkosti kyvadla - priemer šošovky 165, 220 alebo 270 mm.
Lankové stroje sú značky Kieninger. Používajú sa do vyhradených modelov hodín. Stroj je taktiež osemdňový, štvrťbicí a ponúka voľbu medzi tromi melódiami : Wetminster, Whitington a St.Michael. Samozrejmosťou je tiež možnosť režimu nočného kľudu, ukazovateľ mesačnýc fáz.
Na želanie zákazníka, pokiaľ to technické podmienky dovolia, môže byť namontovaný namiesto reťazového stroja lankový a naopak. Použitie lankového stroja sa prejaví na vyššej cene.
Viditeľné mosadzné časti hodín /číselníky, kyvadlá, závažia, kovanie/ sú ošetrené proti oxidácii a zachovajú si svoj vysokolesklý vzhľad natrvalo.
Hodinový stroj v chode vydáva známy príjemný monotónny zvuk. Používané stroje sa dajú vyregulovať do absolútnej presnosti chodu.
Hodiny k zákazníkovi zásadne dopravuje naša firma, ktorá zabezpečí odborné uvedenie do prevádzky a základné poučenie a zaškolenie nového majiteľa.
Možnosť dodania v inej ako štandardnej farbe je nutné konzultovať s nami.
V nepravidelnej ponuke sa môžu vyskztnúť aj ekonomické verzie podlahových hodín:
- podlahové hodiny quartzové /elektrické na batérie/, ktoré bývajú štvrťbicie,
- podlahové hodiny s 31 - dńovým mechanickým perovníkovým polbicím strojom

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Farba:koreňovica Materiál:drevo Rozmery:v2070x570x320 Dostupnosť:na obj., 6 týždňov klasické podlaho..
2 355,00€ Bez DPH: 1 962,50€
Farba:benátsky pastel Materiál:drevo Rozmery:v2040x520x350 Dostupnosť:na obj., 6 týždňov štýlové pod..
3 289,00€ Bez DPH: 2 740,83€
Farba: orech Materiál: drevo masív Rozmery: v2066 x 614 x 292 mm Dostupnosť: bežne skladom stroj..
650,00€ Bez DPH: 541,67€
Farba:orech, jaseň Materiál:drevo Rozmery:v2000x515x310 Dostupnosť:bežne skladom Varianta 2:Stroj 3 ..
1 368,00€ Bez DPH: 1 140,00€
Farba:orech Materiál:drevo Rozmery:v1890x530x310 Dostupnosť:bežne skladom klasické podlahové hodiny ..
1 420,00€ Bez DPH: 1 183,33€