GORENJE IDR 4545E - odsávač pár priestorový

GORENJE IDR 4545E - odsávač pár priestorový
GORENJE IDR 4545E - odsávač pár priestorový
Skladom -40%
GORENJE IDR 4545E - odsávač pár priestorový
GORENJE IDR 4545E - odsávač pár priestorový
GORENJE IDR 4545E - odsávač pár priestorový

Štýlový priestorový odsávač pár

Priestorový digestor Gorenje IDR 4545 E prináša do vašej kuchyne nadčasový a elegantný dizajn. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Navyše zbaví kuchyňu nepríjemných výparov a mastnoty. S týmto odsávačom pár doladíte vašu kuchyňu do dokonalého dizajnu. Je možné ho umiestniť kdekoľvek potrebujete v celom priestore kuchyne nad varnú plochu. Priestorový digestor  disponuje dokonalým P.A.E. (perimetricko-obvodovým) odsávacím výkonom. Okrem kvalitného výkonu ponúka kvalitnú konštrukciu. Nerezová nehrdzavejúca oceľ plášťa komína je zárukou dlhej životnosti odsávača pár. Určený je na stropnú inštaláciu nad kuchynský ostrovček, pre jednoduché používanie disponuje elektronickým dotykovým ovládaním a LED osvetlením.

Výkon digestora

Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 75 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 4 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou dotykového ovládanieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 576 m³/hod. Pri recirkulácii je maximálny výkon odsávania 408 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 63 dB. Jeho prevádzka nie je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Praktický časovač ponúka možnosť odložiť vypnutie. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Pre osvetlenie varnej dosky vám poslúžia 4 LED svietidlá s výkonom 80 W.

Filter

Digestor disponuje vyberateľným hliníkovým filtrom pre zachytávanie tukových častíc. Konštrukcia odsávača umožňuje jeho ľahké vyberanie. Po vybratí môžete filter umyť v umývačke riadu pri nízkej teplote. Pri používaní digestora spôsobom recirkulácie je nutné dokúpiť uhlíkový filter 180178.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie
299,00€
499,00€
  • Sklad: Skladom
  • Model: GORENJE IDR4545E
  • Váha: 28.00kg